بازاریابی دیجیتال ، ویرایش ویکی پدیا ، توسعه رسانه

آیا تا به حال اقدام به ساخت مقاله ویکی پدیا کرده اید تا ببینید در عرض چند دقیقه پاک شود؟! احتمالا شما نیز نتوانید به هزاران راهنمایی که در ایجاد صفحات ویکی پدیا وجود دارد مسلط شوید وجود دارد.

ارائه ی مقاله در ویکی پدیا کاری آسان نیست و اکثرا در ویرایش صفحات به مشکل می خورند. شرکت ویکی نویس به عنوان یک سرویس حرفه ای ویکی پدیا آغاز به کار کرده است و ما فرایند ایجاد صفحات ویکی پدیا را می دانیم. علاوه بر ایجاد صفحه، ما به روزرسانی، نظارت و نگهداری صفحه را ارائه می دهیم. ما همچنین می توانیم ویکی پدیای شما را به بسیاری از زبان ها ترجمه کنیم. بهتر است بر روی شغل خود تمرکز کنید و به ما اجازه دهید کارهای ویکی پدیای شما را انجام دهیم.

هزینه ایجاد صفحه ویکی پدیا چقدر است؟

هزینه نوشتن مقاله ویکی پدیا به موارد زیادی بستگی دارد. یک عامل میزان محتوا است که وارد صفحه می شود. عامل دیگر بحث در مورد موضوع را شامل می شود (زیرا ایجاد و یا ویرایش دشوار خواهد بود).

ما به همه توصیه می کنیم برای به دست آوردن اطلاعات دقیق ، دست به دست هم دهند. به سادگی می توانید با اطلاعات بیشتری در مورد موضوع با ما در ارتباط باشید (لطفاً پیوندهایی به مبحثی مانند پوشش خبری و وب سایت رسمی را درج کنید) و ما به طور عادی در طی ۲۴ ساعت اطلاعات دقیق را برای شما ارائه خواهیم کرد.

چرا به صفحه ویکی پدیا نیاز دارید؟

Google عاشق ویکی پدیا است و به همین ترتیب در نتایج جستجو رتبه بالایی دارد. ویکی پدیا همچنین اولین جایی است که افراد وقتی نام شما را گوگل می کنند می روند. با اعمال نفوذ ویکی پدیا ، می توانید به کنترل برند خود کمک کرده و خود را به جهانیان معرفی کنید.

گذاشتن یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.زمینه های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *